180W AC Charger for Original Dell FA180PM111 HA180PM180 DA180PM111 G5 G7 15 17 5590 5587 7590 7588 5590 Laptop
flash sale iconLimited Time Sale
Until the end
14
quantity
Product details
Category
:This charger has been tested to ensure compatibility with the following 180W 150W 130W Model: G3 Series : 3579 3779 15 17 G5 Series: 5587 5590 15 G7 Series : 7588 7590 7790 15 17 Precision Series: 7520 7530 7510 7710 M2800 M4600 M4700 M4800 M6600 M6300 3510 3520 P/N: NDFTY, 450-AGCU, 0N7MWW, N7MWW,450-16902, A-0180ADU00-201, ADP-180MB B, FA180MP111, 74X5J, 78X5J, JVF3V,LA150PM121,PA-1151-56D,H1NV4, PA-5M10,ADP-150RB B,ADP-50EB,DA150PM100-00,J408P,W7758,PA-1151-06D2,PA-15 PA15,N3834,N3838,PA-1151-06D,320-2746,D1404,D2746,N426P,330-5829, R940P,330-7842,330-5830, 0WW4XY, DA180PM111,FA180PM111 ADP-180MB B, la130pm121 da150pm100-00,DW5G3, 0DW5G3, 74X5J, 074X5J, WW4XY, TW1P0, F0G4K, JVF3V, 331-1469, 331-7957 180W 19.5V 9.23A AC Adapter Power Supply for Dell Precision 7520 7530 7510 M4600 M4700 M4800 M6600 Inspiron one 2320 2350 7577 DA180PM111 FA180PM111 P74F P74F001 P53F P53F002 P53F001 74X5J JVF3V P/N: NDFTY 450-AGCU 0N7MWW AC Adapter Power Supply Cord .
  • POWER SPECS: Input:100-240V 50-60Hz Output:19.5V-9.23A. Watts: 180 W(Compatible With 19.5V 6.7A Watts: 130 Watts)